Sorularınız İçin bize yazın

info@siverekguneynakliyat.com

Sorularınız İçin Bizi Arayın

0 543 293 3811

Hakkımızda

-- Güney Nakliyat --

Siverek Güney nakliyat 2004 yılında Şanlıurfa / Siverek merkezli kurulmuş olan evden eve nakliyat firmasıdır. Yılların vermiş olduğu deneyimin yanı sıra gerçekleştirmiş olduğumuz işlerin verdiği güven ve tecrübeyle evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

2004 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve 13 yıllık başarı hikayesi ile nakliyat sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran Siverek Güney Nakliyat, hizmet çeşitliliği, geniş araç filosu, kalite anlayışı ve sunulan nakliye hizmeti sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.
Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Siverek Güney Nakliyat, evden eve nakliyat konusunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm taşıma ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor.

Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Siverek Güney Nakliyat, aynı zamanda evden eve taşımacılık sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz, araştırma – geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, taşımacılık hizmetleri sunmak ve müşteri memnuniyeti kazanmaktır. Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak.

KALİTE POLİTİKASI

Rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında hizmetin sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır. Bu amaçla firmamız; “VERİMLİLİK VE MÜŞTERİ TATMİNİ” sloganı ile, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

FİRMAMIZ GEÇMİŞİ

2004
2006
2010
2015
2017
2019
- 2004,Firmamız Kuruldu
- 2006,Kendi araç filomuzu kurduk
- 2010,Asansörlü taşıma işini standart hâle getirdik.
- 2015,Web sitemiz üzerinden hizmet vermeye başladık
- 2019,Yeni web sitemiz ile yayına geçtik.